Biuro Ubezpieczeniowe Mińsk Mazowiecki

Profesjonalizm
Doradztwo

Nasze biuro ubezpieczeniowe

Biuro ubezpieczeniowe znajduje się centrum Mińska Mazowieckiego na ulicy Kościuszki 2
Godziny otwarcia:
Pon- 09-18
Wt-pt 8-17,
soboty 9-14

Współpracujemy z 14 ubezpieczycielami, więc nasza oferta będzie dopasowana do Twoich potrzeb

Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertęspośród kilkunastu ubezpieczycieli w całej Polsce!

Nasze doradztwo skierowane jest do wszystkich którzy chcą świadomie wybrać i zakupić polisę ubezpieczeniową. Począwszy od zwykłego OC komunikacyjnego poprzez całe spektrum produktów ubezpieczeniowych dla osób fizycznych i firm - jako doświadczeni fachowcy zawsze stoimy obok Ciebie starając się w najprostszy sposób uzmysłowić Ci, co kupujesz , jaką masz ochronę a za co ubezpieczyciel Ci nie zapłaci w razie ewentualnj szkody.

Ubezpieczona nieruchomość

Ubezpieczenie nieruchomości

Ludzie z ubezpieczeniem na życie

Ubezpieczenie na życie

Człowiek biznesu ubezpieczony w firmie

Ubezpieczenie firmy

Rodzina na wakacjach z ubezpieczeniem

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenia rolne

Ubezpieczenie
rolne

Ubezpieczenia transportowe

Ubezpieczenie
transportowe

Ubezpieczenie floty

Ubezpieczenie
floty

Ubezpieczenia szkolne

Ubezpieczenie
szkolne

Ubezpieczenia zdrowotne

Ubezpieczenie
zdrowotne

Biuro ubezpieczeniowe w Mińsku Mazowieckim

Eksportujesz za granicę produkowane przez siebie towary i chcesz mieć pewność, że transport dojedzie na miejsce bezpiecznie? Wybierasz się na wakacje na innym kontynencie, a podczas urlopu nie chcesz przejmować się zagubionym bagażem lub kosztami ewentualnego leczenia? Jesteś na etapie transakcji kupna nieruchomości bądź samochodu? Odwiedź nasze biuro ubezpieczeniowe w centrum Mińska Mazowieckiego, by poznać szczegółowe oferty ubezpieczeń od kilkunastu firm w całej Polsce.

Ubezpieczenie komunikacyjne i nie tylko

Posiadanie samochodu wiąże się z odpowiedzialnością – zarówno za sam pojazd, jak i zachowanie kierowcy na drodze. Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne jest niezbędne, by w razie spowodowania szkody nie zostać obciążonym poważnymi konsekwencjami. Ubezpieczenie dobrowolne natomiast – choć jego wykupienie zależy wyłącznie od Twojej decyzji – w praktyce jest równie ważne, jak to obowiązkowe. Dzięki temu zabezpieczysz pojazd od rozmaitych zdarzeń losowych oraz nieszczęśliwych wypadków. Niezależnie od tego, czy kupujesz drogie auto prosto z salonu, czy może dziesięcioletni używany samochód, zdecyduj się na wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego. Zapraszamy do naszego biura ubezpieczeniowego w Mińsku Mazowieckim, gdzie przedstawimy Ci najbardziej korzystne oferty.

Ubezpieczenia dla Klientów z Mińska Mazowieckiego lub okolic

Oferujemy wyszukanie oraz przygotowanie listy najbardziej korzystnych ofert kilkunastu ubezpieczycieli. W naszym biurze w centrum Mińska Mazowieckiego otrzymasz wszelkie niezbędne informacje dotyczące ubezpieczenia komunikacyjnego, nieruchomości, firmy, turystycznego, rolnego, transportowego, szkolnego, zdrowotnego, floty, a także na życie. Przekonaj się, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa we własnym domu, podczas jazdy samochodem, na zagranicznych wakacjach czy w trakcie transportu towaru z magazynu do odbiorcy. Zapraszamy do współpracy!