Auto-Express2

Twój dostawca części z 27 letnim doświadczeniem.

W jednym miejscu zakupisz auto części jak i akcesoria samochodowe oraz oleje silnikowe. Jeśli obecnie produkt którego szukasz nie znajduje się w naszym magazynie zamówimy go dla Ciebie.

Warranty Icon

Zawsze oryginalne części

Nasze części pochodzą ze sprawdzonych fabryk, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Shopping Cart Icon

Zawsze dobra cena

Posiadamy części znanych producentów,jaki zamienniki wysokiej jakości

Delivery Icon

Kilkadziesiąt tysięcy części na miejscu

Tych ,których nie mamy dowozimy w kilka godzin. Dostarczamy również części z za granicy

Service Icon

Mamy doświadczonych sprzedawców

Części sprzedajemy od kilkudziesięciu lat.Dlatego doradzamy klientom,tak aby byli zadowoleni z zakupu i do nas wracali

Poznaj Auto-Express

Od 1993 r niezmiennie zajmujemy się motoryzacją w różnych formach działalności gospodarczej. Obecna firma powstała w 2001 roku. Od tego czasu staramy się ciągle poszerzać  naszą ofertę  i być na  bieżąco w zakresie części zamiennych , akcesorii i chemii samochodowej. Współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi , dla których organizujemy bezpłatne szkolenia o tematyce naprawa pojazdów samochodowych.
Zdobyte doświadczenie pozwala nam nie tylko sprzedawać części zamienne, ale także doradzać klientom przy zakupie. Sprzedajemy części dobrej jakości w rozsądnej cenie, dlatego współpracujemy z wieloma  dostawcami co  daje nam szeroką ofertę towarową i cenową.

Na zamówienia indywidualne sprowadzamy oryginalne części od dealerów samochodowych z, którymi współpracujemy od wielu lat. Posiadamy programy do doboru części pod numerze nadwozia znacząco unikając pomyłek przy doborze części.Od 2012 roku poszerzyliśmy ofertę o ubezpieczenia komunikacyjne w formie multiagencji ubezpieczeniowej.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz pomocy z doborem części do Twojego pojazdu skontaktuj się z nami, nasz specjalista dobierze najlepszą jakościowo oraz cenowo ofertę dla Ciebie.